Agencja Reklamowa, Studio Graficzne | kontakt@fabrykagrafika.pl

Poznajmy się

Witaj
w Agencji Reklamowej
FABRYKA GRAFIKA
Poznajmy się

Nazywam się Anna Maciejczyk i jestem właścicielką Fabryki Grafika.

Od 10 lat zajmuję się projektowaniem graficznym. Przez ostatnie 6 lat pracowałam w Agencji Reklamowej i drukarni. To był czas, w którym zebrałam ogrom doświadczenia, spotkałam wielu ciekawych i bardzo różnych od siebie klientów.

Moja praca, to moja pasja

I wiem, że teraz pomyślisz „wyświechtany slogan, wszyscy to mówią”, ale naprawdę tak jest. Każdą wolną chwilę spędzam na dokształcaniu się, poszukiwaniu nowych pomysłów i rozwiązań oraz oglądaniu ciekawych projektów.

Mój ulubiony cytat:
Twoją marką jest to, co ludzie mówią o Tobie, kiedy wyjdziesz z pokoju – JEFF BEZOS

Jak powstała Fabryka Grafika?

Przez lata pracy w branży reklamowej zaobserwowałam, że wiele firm oferujących swoje usługi podchodzi do klienta w sposób, który mi bardzo nie odpowiada – to znaczy – szybko zrobić to co każe klient, wziąć pieniądze i zniknąć.

A ja – chcę pomagać swoim klientom, wpierać działania reklamowe swoją wiedzą i dawać pewność, że współpracujesz z kimś kto doskonale wie jak pomóc Twojej firmie w rozwoju i żebyś nie wyrzucał kolejnych setek złotych na działania, które nie przynoszą efektów.

Wiem, że możesz nie znać się na branży reklamowej, możliwościach jakie ona daje w rozwoju Twojej firmy, nie znasz rozwiązań technicznych – i BARDZO DOBRZE. Nie musisz tego wiedzieć, bo Ty jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, a ja znam możliwości i rozwiązania, które doskonale spełniają swoje zadanie.

Z kim współpracuję?

Pracujemy dla małych i średnich firm, dla korporacji i instytucji publicznych. Oferujemy również usługę outsourcingu działu graficznego tym samym wspierając jako podwykonawcy agencje marketingowe i reklamowe.

Ale przede wszystkim pracujmy z ludźmi, którzy wiedzą jak ważny jest wizerunek ich firmy w działaniach biznesowych.

Stawiam na trwałe i pozytywne relacje biznesowe
Co robimy?

Specjalizujemy się w projektach materiałów do druku oraz na potrzeby internetu (np. na stronę www) i social media. Nasze projekty również wydrukujemy i do Ciebie dostarczymy.

Wspieramy firmy w tworzeniu bieżących materiałów reklamowych jak i odświeżamy wizerunek.

Na naszym blogu i kanale Youtube najdziesz ciekawe informacje, filmy instruktażowe i szkolenia, które pomogą Ci razem z nami tworzyć spójny i profesjonalny wizerunek firmy.

Projektowanie do druku100%
Projekty do internetu100%
Outsourcing graficzny100%
Druk materiałów reklamowych100%
Szkolenia i kursy online z zakresu grafiki w biznesie100%

Działajmy razem!

Wypełnij formularz

Witaj w świecie mojej Agencji Reklamowej FABRYKA GRAFIKA
Reklama i projektowanie graficzne to dla mnie dużo więcej niż tylko praca. To moja pasja, którą pielęgnuję od ponad 10 lat, i którą przekułam w swój zawód.

Powierzając w moje ręce tak ważną część Twojego biznesu jaką są materiały wizerunkowe i reklama, możesz być spokojny i pewny, że tym razem wszystko zadziała. Odpowiednio zaprojektowane i przemyślane materiały reklamowe są skuteczniejsze niż Ci się wydaje.

Skontaktuj się już dziś z krośnieńską agencją reklamową FABRYKA GRAFIKA i nie czekaj, aż konkurencja Cię wyprzedzi.

Zapisz się do newslettera